تاکید وزارت راه و شهرسازی بر تعامل با سازمان برنامه و بودجه به منظور جذب اعتبارات

راه و شهرسازی در اطلاعیه ای اعلام کرد: این وزارت خانه به منظور جذب اعتبارات با سازمان برنامه و بودجه تعامل لازم را دارد و پیگیری های لازم در حال انجام است.

به گزارش نبض انرژی، مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، با صدور اطلاعیه ای تصریح کرد: وزارت راه و شهرسازی به منظور جذب اعتبارات در بخش های مختلف با سازمان برنامه و بودجه تعامل لازم را دارد و مصاحبه صورت گرفته توسط مدیر انجمن خیرین راه و ترابری در خصوص رجوع به کمیسیون اصل ٩٠ برای دریافت اعتبارات موضع رسمی این وزارتخانه نیست.

این اطلاعیه تأکید کرد: وزارت راه و شهرسازی همچنان گذشته با بخش های مختلف دولت برای پیشبرد امور همکاری و تعامل لازم را دارد.

انجمن خیرین راه و ترابری یک تشکل مرد نهاد است که به منظور ایجاد بستر و تسهیل امکانات حمل و نقل در نقاط نیازمند، آسیب دیده و محروم توسط جمعی از خیرین تشکیل گردیده است و آماده ارائه خدمات، جذب و هدایت کمک های فکری، مادی و معنوی خیرین مرتبط در این زمینه می باشد.
مدیر انجمن خیرین راه و ترابری در گفتگویی اعلام کرده بود که برای دریافت اعتبارات حاصل از جرایم رانندگی به کمیسیون اصل ٩٠ رجوع کرده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا