بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان پروژه مشارکتی در منطقه ۱۰ فعال است

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان گفت: تعداد پروژه‌های عمرانی این منطقه در سال جاری نسبت به سال گذشته ۱۰۳ درصد افزایش داشته است.

به گزارش «نبض‌تجارت»؛ حمید شهبازی ظهر امروز _یکشنبه ۲۶ بهمن ماه_ در آئین بهره برداری از پروژه‌های عمرانی و فرهنگی منطقه ۱۰ شهرداری اظهار کرد: تالار هنر با قدمتی بیش از دو دهه نقش مؤثر و قابل توجهی در حوزه‌های نمایشی و تئاتر ایفا می‌کرد، اما به دلیل شرایط خاص عمرانی که برای این مجموعه به وجود آمده بود نیاز به مرمت و بازسازی داشت.

وی افزود: در سال ۹۸ نسبت به انعقاد قراردادی اقدام کرده و بازسازی آن در بخش‌های زیربنایی، تأسیسات سالن اصلی، پلاتوها، اتاق گریم، رختکن، سرویس‌های بهداشتی، سایت اداری و آسانسور انجام شد.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان با بیان اینکه مرمت و بازسازی تالار هنر با صرف هزینه‌ای بالغ بر هشت میلیارد تومان انجام شد، خاطر نشان کرد: این اقدام کاری مشترک بین شهرداری منطقه ۱۰ و سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان بوده است.

وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت‌های این منطقه در حوزه مشارکت‌ها و استفاده از سرمایه‌های بخش خصوصی، پروژه مشارکتی مجموعه تجاری اداری میثم را در زمینی به مساحت ۹۰۰ متر با زیربنای دو هزار و ۴۰۰ متر با صرف هزینه‌ای بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان احداث کردیم.

شهبازی خاطرنشان کرد: شهرداری منطقه ۱۰ در حال حاضر بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان پروژه مشارکتی فعال دارد و از این نظر در بین مناطق ۱۵ گانه، منطقه‌ای ویژه و ممتاز به شمار می‌آید که امیدواریم با توجه به راهبردها و سیاست‌های شهرداری تعداد پروژه‌های مشارکتی را افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه در سال جاری ۵۴ پروژه در منطقه ۱۰ اجرا شده است، افزود: از این تعداد ۱۵ پروژه در حوزه عمرانی و مابقی در شهرداری منطقه پس از طی فرایند اداری و قانونی انتخاب پیمانکار اجرایی شد.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان تصریح کرد: در سال ۹۸ تعداد پروژه‌های عمرانی این منطقه نسبت به سال ۹۷ رشد ۸۳ درصدی داشت و در سال جاری نیز نسبت به سال گذشته تعداد پروژه‌های عمرانی منطقه ۱۰۳ درصد افزایش داشته است.

وی تأکید کرد: درصدد اجرای پروژه‌هایی هستیم که اثرگذاری آن در زندگی مردم مشخص باشد.

شهبازی با اشاره به مسیر پروژه رینگ چهارم در محدوده منطقه ۱۰ گفت: برای اجرای مسیر رینگ در این منطقه باید ۲۰۰ هزار متر از اراضی را آزادسازی می‌کردیم که خوشبختانه در زمان مقرر بدون تأخیر انجام شد همچنین آزادسازی سه ایستگاه خط دو مترو شامل ایستگاه‌های لاله، شاهد و قدس انجام شده است.

ایمنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا