قیمت بیت کوین امروز شنبه 14 فروردین؛ هر بیت کوین یک بوگاتی!

قیمت بیت کوین در اولین روز هفته به ۵۹ هزار و ۸۶۴ دلار معادل یک میلیارد و ۵۳۸ میلیون و ۲۰۷ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۱۱۳ دلار رسیده که معادل ۵۴ میلیون و ۳۰۵ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۶۴ سنت معادل ۱۶ هزار و ۵۱۰ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۶۷۷ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۳۴۱ دلار معادل ۸ میلیون و ۷۸۵ هزار تومان دست یافت.

به گزارش «نبض‌تجارت»؛ قیمت بیت کوین در حالی که ۲۳ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در اولین روز هفته به ۵۹ هزار و ۸۶۴ دلار معادل یک میلیارد و ۵۳۸ میلیون و ۲۰۷ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۱۱۳ دلار رسیده که معادل ۵۴ میلیون و ۳۰۵ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۶۴ سنت معادل ۱۶ هزار و ۵۱۰ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۶۷۷ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۳۴۱ دلار معادل ۸ میلیون و ۷۸۵ هزار تومان دست یافت.

قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۷۸۳ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۴۶۰ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

375634_471

رشد بیت کوین و رمز ارزها تا کجا ادامه دارد؟

انک جی پی مورگان با انتشار گزارشی با اشاره به افزایش روزافزون سرمایه ورودی به بازار ارزهای دیجیتالی پیش بینی کرد در صورت کاهش نوسانات شدید قیمتی، بیت کوین به زودی بتواند به رقم ۱۳۰ هزار دلار برسد. این بانک نوسانات بالای بازار ارزهای دیجیتالی را بزرگ‌ترین مانع بر سر ورود نهادهای بزرگ به این بازارها دانسته است.

غول‌های بزرگ مالی آمریکایی کماکان نسبت به سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتالی مشتاق هستند. با اعلام خبر احتمال سرمایه گذاری‌های جدید بانک گلدمن ساکس و مؤسسه بلک راک در بازار ارزهای دیجیتالی، بار دیگر اوضاع به نفع گاوهای بازار تغییر کرده است و برخی تحلیل گران احتمال رسیدن بیت کوین به ۷۰ هزار دلار را طی روزهای آتی محتمل دانسته اند. در سه ماه اخیر بیت کوین بیش از ۳۰ هزار دلار افزایش قیمت داشته است.

هر بیت کوین معادل یک بوگاتی!

جس پاول، مدیرعامل صرافی ارزهای دیجیتالی کراکن، پیش بینی کرده است که روند افزایشی قیمت بیت کوین امسال نیز ادامه داشته باشد؛ تا جایی که تا پایان امسال بتوان یک خودرو لامبورگینی را با یک بیت کوین خریداری کرد. اکنون می‌توان یک خودرو تسلا را با یک بیت کوین خریداری کرد. تا پایان سال خواهید توانست با آن یک لامبورگینی بخرید و در سال ۲۰۲۳ احتمالاً بهای هر بیت کوین معادل یک دستگاه خودرو بوگاتی می‌شود.

اتریوم شگفتی ساز تازه رمز ارزها

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۳۹۲ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۴۳ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.
اتریوم در یک ماه گذشته ۳۵ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۹۹ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۳۱۲ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۳۱۲ هزار واحد خواهد بود.

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر
ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت و در حال حاضر نیز به ۶۴ سنت رسیده است.
تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.
ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۴۲ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۴۲ میلیارد و ۳۰۹ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۴۳ میلیارد و ۶۴۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل

  انواع ارز دیجیتال  قیمت به دلار   قیمت معادل به تومان
 بیت کوین 59.864 یک میلیارد و 538 میلیون و 207 هزارتومان
اتریوم 2113 54 میلیون و 305 هزارتومان
بایننس 341 8 میلیون و 785 هزار تومان
تتر 1 25 هزار و 677 تومان
ریپل  0.642 16 هزار و 510 تومان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا