آپارتمان نوساز در صادقیه متری چند؟

در گزارش پیش رو قیمت برخی از واحدهای نوسازی که در محله‌های غربی تهران به فروش گذاشته شده است را خواهید دید.

به گزارش «نبض‌تجارت»؛ غرب تهران یکی از مناطق پر متقاضی برای خرید مسکن است و بسیاری از افراد برای خرید و اجاره مسکن محله‌های غربی را ترجیح می‌دهند؛ مناطق ۲ ، ۵ ، ۱۸ و ۲۲ از مناطق غربی تهران محسوب می‌شود که قیمت مسکن در هر یک از این محله‌ها متفاوت است؛ البته به طور کل واحدهای غربی تهران با قیمت بالایی معامله می‌شود و اغلب قیمت‌هایی که توسط مالکان اعلام می‌شود، بالاتر از متوسط قیمت مسکن در تهران است.

در غرب تهران می‌توان واحدهایی با متراژ، امکانات و قیمت‌های متنوع خریداری کرد؛ برای مثال در حالی که قیمت مسکن برای برخی واحدهای سعادت آباد به بالای ۱۰۰میلیون تومان در هر متر مربع می‌رسد، واحدهای خلیج فارس و… با قیمت‌های زیر ۲۰میلیون تومان در هر متر مربع نیز به فروش گذاشته می‌شود؛ در ادامه این گزارش به بررسی قیمت برخی از واحدهای نوسازی که در غرب تهران به فروش گذاشته شده است، خواهیم پرداخت.

در خصوص واحدهای نوساز باید گفت: قیمت مسکن جهت خرید واحدهای نوساز به طور کل بالاتر از واحدهای قدیمی‌تر است؛ البته سایر عوامل چون محله، کوچه و خیابان، نور، طبقه، امکانات ساختمان، تعداد طبقات و… نیز در این تعیین قیمت دخیل است.

سعادت آباد یکی از محله‌های شمال غرب تهران است که قیمت مسکن در آن بالا بوده و واحدهای لوکس بسیار زیادی نیز در آن وجود دارد؛ یک واحد آپارتمان ۲۵۰متری و نوساز در این محله متری ۱۲۰میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

مرزداران از دیگر محله‌های غربی تهران است که متوسط قیمت مسکن در آن از متوسط قیمت مسکن در تهران بالاتر است؛ یکی از کارشناسان مشاور املاکی که در این محله فعالیت دارد، گفت: قیمت مسکن در مرزداران از متری ۳۵ تا ۴۰میلیون تومان برای واحدهای نوساز شروع می‌شود و بسته به امکانات و محل دقیق ملک، ممکن است بالاتر نیز برود؛ یک دستگاه آپارتمان ۹۰متری و نوساز در این محله متری ۴۵میلیون تومان قیمت خورد.

یک واحد ۱۱۵متری و نوساز در صادقیه متری ۴۰میلیون تومان و واحدی ۱۳۰متری و نوساز در پونک نیز متری ۳۸میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. جنت آباد یکی دیگر از محله‌های تهران در منطقه۵ شهرداری است؛ قیمت واحدی ۱۴۰متری و نوساز در این محله ۴۵میلیون تومان برای هر متر مربع اعلام شد.

لازم به ذکر است؛ قیمت‌های یادشده بر اساس املاکی است که در آژانس‌های املاک تهران به فروش گذاشته شده است؛ قیمت مسکن باتوجه به عوامل متعدد متغیر بوده و برای تعیین دقیق قیمت باید به تمام فاکتورها توجه کرد؛ لذا قیمت‌های ذکرشده، بیانگر قیمت دقیق مسکن در محله‌های مذکور نیست.

KwmB8kxX8c68

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا