93 تن کالای قاچاق و متروکه در دو استان منهدم شد

حدود ۵۰ تن کالاهای قاچاق و متروکه به ارزش ۱۳ میلیارد ریال توسط اموال تملیکی استان خوزستان و نیز 43 تن تخم مرغ در بندرعباس منهدم و امحا شد.

به گزارش «نبض‌تجارت»؛  به نقل از روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، در راستای اجرای ماموریت‌ها، وظایف قانونی و سازمانی، حدود ٥٠ تن از کالاهای سنواتی، غیر قابل مصرف و تاریخ گذشته از محل پرونده های قاچاق و متروکه قطعیت یافته به ارزش ١٣ میلیارد ریال در در روزهای اخیر با حضور و دستور علی محمدی معاون دادستان مرکز استان خوزستان و همچین حضور نمایندگان سایر دستگاه های ذیربط استانی، در مدیریت اموال تملیکی این استان امحا شد.

بر پایه این گزارش، کالاهای یادشده عموماً شامل نوشیدنی، موادغذایی، خشکبار و لوازم آرایشی فاسد غیرقابل مصرف و تاریخ  گذشته بود که سلامت جامعه را تهدید می کرد و بر اساس نظریه اخذ شده از مراجع ذیصلاح این کالاها غیر قابل مصرف انسانی و مصرف ثانویه بودند.

همچنین مهدی فتحی، مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان هرمزگان از انهدام ۴۳ تن تخم مرغ قاچاق و فاقد مجوز بهداشت در بندرعباس خبر داد.

فتحی خاطرنشان کرد: در روزهای اخیر دو کانتینر تخم مرغ قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال که مصرف آن توسط مراجع ذی صلاح تایید نشد، با حضور نمایندگان مراجع قضایی و انتظامی در محل بازیافت شهرداری بندرعباس منهدم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا