افزایش ایمنی پژو ۲۰۶ در برابر سرقت

بلوک آذری گفت: برای افزایش ایمنی محصولات در برابر سرقت، با حذف دکمه قفل کن رودری محصول ۲۰۶، مسیر دسترسی سارقان برای باز کردن درب خودرو مسدود شد.

به گزارش «نبض‌تجارت»؛ارسلان بلوک آذری رئیس کمیته افزایش ایمنی خودرو در برابر سرقت ایران‌خودرو گفت: دسترسی سارقان به دکمه قفل کن درب خودرو دغدغه مشتریان محصولات پرطرفدار خانواده ۲۰۶ بوده است و به منظور رفع این نگرانی و افزایش ایمنی خودرو در برابر سرقت، پروژه حذف این دکمه از رودری محصول در دستور کار قرار گرفت.

بلوک آذری افزود: در حال حاضر و از سال ۱۴۰۰ تمامی خودرو‌های خانواده ۲۰۶ با حذف دکمه قفل کن رودری، تولید می‌شود. محصولات خانواده ۲۰۷ و رانا نیز از ابتدای تولید، بدون این دکمه به بازار عرضه شده اند.

وی تصریح کرد: پلیس آگاهی نیز این اقدام ایمنی ایران خودرو را تایید کرده و آن را عاملی در کاهش سرقت از این محصول دانسته است.

بلوک آذری با بیان این که، کمیته افزایش ایمنی خودرو از ارکان مرتبط با طراحی و کیفیت محصول تشکیل شده، تصریح کرد: در همکاری با پلیس، تمامی نقاط دارای ریسک سرقت را به دقت دنبال و برای ارتقای ایمنی محصولات برنامه بهبود ارایه و اجرا می‌کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا