حضور وزرای صمت و کشاورزی در دیوان محاسبات برای پاسخگویی درباره بازار شب عید مرغ

وزرای صنعت، معدن و تجارت و جهادکشاورزی جهت پاسخگویی درباره وضعیت نابسامان مرغ و تخم‌مرغ در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ در دادسرای دیوان محاسبات حاضر شدند.

به گزارش «نبض‌تجارت»؛به نقل از دفتر روابط عمومی و امور بین‌الملل دیوان محاسبات کشور، وزرای صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی با احضار از سوی دادستان و جهت پاسخگویی نسبت به وضعیت نابسامان بازار مرغ و تخم‌مرغ در روزهای پایانی سال 1399، طی دو جلسه جداگانه در دادسرای دیوان محاسبات کشور حاضر شده به سؤالات مطرح درباره این ناهماهنگی‌ها و ترک فعل‌ها پاسخ دادند.

در این جلسات، دادستان دیوان محاسبات کشور ضمن تشریح وظایف قانونی این دو وزارتخانه‌ جهت ساماندهی بازار مصرف مردم، عدم هماهنگی میان وزارتخانه‌ها را به‌عنوان مهمترین عامل بروز نابسامانی اعلام کرد و رزم‌حسینی و خاوازی هم ناهماهنگی‌ها را پذیرفته وعده دادند که هرچه سریعتر در راستای رفع مشکلات اقدام کنند.

دادسرای دیوان محاسبات کشور با توجه به توضیحات و مستنداتی که وزرای صمت و کشاورزی ارائه کردند، اعلام کرد که این پرونده به‌صورت ویژه در دادسرا بررسی و پس از تکمیل توضیحات در صورت لزوم به هیئت‌های مستشاری ارسال خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا