بقایی: برخی بازیگران در دوران کرونا میوه فروش شدند

یک بازیگر تلویزیون گفت: بازیگری را می شناسم که امروز میوه فروشی می کند. به هیچ عنوان قصد توهین به شغلی را ندارم اما مگر کار بازیگری که سالها فعالیت کرده میوه فروشی است؟ آیا وی نباید امروز با خیال راحت دوران بازنشستگی خود را سپری کند.

به گزارش «نبض‌تجارت»؛ بهروز بقایی پیرامون وضعیت هنرمندان در دوزان کرونا گفت: مسئولین فرهنگی می توانستند پس از گذشت یکسال و نیم از شیوع ویروس کرونا بالاخره تصمیمی درست بگیرند کار به جایی رسیده که بازیگری را می شناسم که امروز میوه فروشی می کند. به هیچ عنوان قصد توهین به شغلی را ندارم اما مگر کار بازیگری که سالها فعالیت کرده میوه فروشی است؟ آیا وی نباید امروز با خیال راحت دوران بازنشستگی خود را سپری کند.

این کارگردان سینما و تلویزیون در همین راستا ابراز کرد: بعد از آنکه به کرونا مبتلا شدم سعی کردم بیشتر وقتم را در خانه سپری کنم، متاسفانه برخلاف تصورم وضعیت کرونا بدتر از قبل شد و همین عاملی بود تا با وجود اینکه یکبار کرونا گرفته بودم از حضور در جمع واهمه داشته باشم.

وی در همین راستا ادامه داد: طبیعتا بازیگری که کرونا بگیرد مدتها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد اما من پیش از این هم پیشنهاد چندانی نداشتم، انگار سالهاست کرونا گرفته ام و خودم خبر ندارم اما در کل وضعیت به نحوی نیست که بگویم از فعالیتم راضی هستم، گفتن برخی حرفها تکراری است، ما سالها حق بیمه پرداخت کردیم، سالها حق عضویت خانه سینما دادیم و غیره، آیا نباید این نهادهای فرهنگی مربوطه در زمانی که ما نیازمند کمکشان بودیم به یاری ما می آمدند؟.

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره آخرین وضعیت ساخت فیلم خود تصریح کرد: خوشخبتانه یکسال بیکاری باعث شد تا بتوانم دنبال مهیا کردن شرایط ساخت فیلمم باشم، عجیب بود که با وجود مضمون دفاع مقدسی این اثر هیچکس پشت کار را نمی گرفت، حتی آنهایی که وظیفه شان حمایت از آثار دفاع مقدس است امروز به فکر ساختن فیلمهای بفروش و سریال نمایش خانگی هستند. با این وضعیت چه انتظاری داریم که این سینما از بین نرود.

بقایی در همین رابطه خاطرنشان کرد: خوشبختانه طی این ماه ها و با دوندگی فراوان توانستم صحبت های اولیه برای تامین بودجه فیلم را انجام دهم و به امید خدا اگر کرونا کمی فروکش کند به سراغ پیش تولید پروژه خواهم رفت، در حال حاضر امیدوارم تا همه چیز بهتر شده کرونا به من فرصت ساخت این فیلم را بدهد زیرا بعید نیست که با کشدار شدن تعطیلات کرونایی این سرمایه هم از دست برود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا