کمک ۸ میلیارد تومان موکب‌های اهواز به نیازمندان

موکب‌های اهواز در شرایط کرونا بیش از ۸ میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند.

به گزارش «نبض‌تجارت»؛رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات اهوازگفت: افتخار این را داریم که اعلام کنیم مواکب اهواز در شرایط شیوع کرونا بیش از هشت میلیارد تومان در قالب پویش‌های مختلف میان نیازمندان توزیع کردند.

عزیزالله زارعی افزود: در کارگاه آموزشی مواکب کلانشهر اهواز اظهار کرد: افتخار این را داریم که اعلام کنیم مواکب اهواز در شرایط شیوع کرونا بیش از هشت میلیارد تومان در قالب پویش‌های مختلف میان نیازمندان توزیع کردند.

وی ادامه داد: مواکب حسینی به عنوان یک پایگاه اجتماعی امروز خدمات خود را فراتر برده و اقدام به راه اندازی کارگاه‌های تعمیراتی وسایل سرمایشی کرده اند؛ در گرمای طاقت فرسای اهواز و همچنین گرانی اجناس، مواکب حسینی مشکلات نیازمندان را رفع می‌کنند.

زارعی خاطر نشان کرد: به افزایش قیمت مصالح ساحتمانی اشاره کرد و ادامه داد: درخواست مواکب بر این است که سهمیه‌ای برای ساخت و ساز مواکب حسینی در نظر گرفته شود، سازمان و ادارات نیز می‌توانند در این اقدام نقش بسیار تاثیرگذاری را داشته باشند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات اهواز: انتخابات یک روز است، اما تاثیرات آن سال‌ها بر روی کشور باقی می‌ماند، امروز دشمنان کشور برای مایوس کردن مردم بیکار ننشسته اند، همه ما در این اتفاق بزرگ مسئول هستیم و باید با حضور حداکثری وفاداری خود را به انقلاب اسلامی ثابت کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا