ثبت‌نام مسکن ملی امروز انجام نمی‌شود

به گزارش «نبض‌تجارت»؛ثبت‌نام دور جدید مسکن ملی که اعلام شده بود امروز _ دوشنبه ۱۷ خردادماه_ انجام می‌شود، به روزهای آینده موکول شد.

 پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی چند روز پیش اعلام کرد که ثبت نام دور جدید مسکن ملی از ۱۷ خرداد ماه مجدداً انجام خواهد شد.

با این حال پیگیری خبرنگار ایرنا حاکی از این است که قرار نیست امروز آغاز مرحله جدید ثبت نام مسکن ملی باشد و متقاضیان منتظر اعلام رسمی وزارت راه و شهرسازی درباره امکان ثبت نام مجدد و زمان احتمالی آن باشند.

مرحله دوم افتتاح مسکن ملی تا پایان خردادماه انجام خواهد شد و در صورت تأمین زمین و حذف مشتریان بدحساب، احتمال ثبت نام مجدد متقاضیان مسکن ملی وجود دارد اما زمان و جزئیات آن هنوز اعلام نشده است.

وزارت راه و شهرسازی پیش تر اعلام کرده بود که متقاضیان بدحساب از پروژه‌های مسکن ملی حذف و امکان ثبت نام‌مجدد فراهم خواهد شد.

بر اساس اعلام وزیر راه و شهرسازی از کل ۵۳۰ هزار واحد مسکن ملی که در مرحله اجرا قرار دارد، تا روز ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ تعداد ۲۱۳ هزار و ۱۰۱ متقاضی اقدام به افتتاح حساب کرده و از این تعداد ۱۵۰ هزار و ۳۳۸ نفر وجوه اولیه را واریز کردند که معادل شش هزار و ۷۹۰ میلیارد تومان است. بنابراین حدود ۳۸۰ هزار نفر مبلغی را واریز نکرده‌اند که احتمال حذف آنها وجود دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا