لکسوس 2022 NX به زودی رونمایی خواهد شد

شاسی بلند جدید لکسوس با ظاهر و نام جدید به زودی رونمایی خواهد شد.

به گزارش «نبض‌تجارت»؛لکسوس تأیید کرده است که NX جدیدی برای سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود و اولین نمایش آن ۱۱ ژوئن خواهد بود. یک عکس تیزری با تنظیمات جالب توجه از این خودرو منتشر شده است که چراغ عقب با یک نوار LED تمام عرض را نشان می‌دهد. NX جدید احتمالاً در نسخه‌های NX۲۵۰، NX۳۵۰ و NX۳۵۰h ارائه می‌شود.

پیش از اولین حضور ۲۰۲۲ NX در ۱۱ ژوئن، می‌توانیم ببینیم که این خودرو دارای تنظیمات چراغ عقب با یک نوار نور LED تمام عرض و یک اسکریپت لکسوس در پشت درب عقب است که به نظر می‌رسد با یک مدل جدید همراه باشد.  قبلاً عکس‌های جاسوسی از NX جدید دیده ایم که نمایی شبیه ماشین فعلی را نشان می‌دهد.

در گذشته عکس هایی از این خودرو جدید منتشر شده بود که نشان می داد استایل ظاهری خودرو چندان اختلافی با مدل‌های فعلی ندارد اما برخی تغییرات کاملا چشم گیر بوده اند، به طور مثال چرا‌غ‌های روزتاب LED در کاسه چراغ‌های اصلی ادغام شده اند تا ظاهر یکپارچه‌تری به نمای جلو بدهند. جلو پنجره دوکی شکل لکسوس، در ابعادی بزرگتر از قبل و با الگوی جدید شبکه خطوط، جلب توجه می‌کند.

اکنون فکر می‌کنیم برخی تغییرات بزرگتر در داخل دیده می‌شود، زیرا فضای داخلی ماشین فعلی قدمت دارد، به ویژه امیدواریم که لکسوس صفحه لمسی سرگرمی ای را کنترل کند که صفحه نمایش مرکزی را به نفع نمایشگر لمسی مدرن‌تر کنترل می‌کند.

علائم تجاری حاکی از آن است که مجموعه NX شامل یک مدل NX۲۵۰ خواهد بود که احتمالاً از یک موتور چهار خطی ۲.۵ لیتری و یک NX۳۵۰ با احتمال ۳.۵ لیتر V-۶ مجهز می‌شود. نسخه هیبریدی احتمالاً ادامه خواهد داشت، با مشخصات NX۳۵۰h نشان می‌دهد که می‌تواند از پیشرانه پلاگین هیبریدی ۳۰۲ اسب بخار RAV۴ Prime استفاده کند.

به نظر می‌رسد که بزرگ‌ترین تغییر ایجاد شده در طراحی بیرونی NX جدید، شکل جدید چراغ‌های عقب آن باشد که به شکل یک لایت بار طولانی درآمده اند. سر اگزوز‌های فیک و هواکش‌های مصنوعی هم سعی بر خشن‌تر نشان دادن NX جدید از این نما دارند. هفته آینده بیشتر خواهیم آموخت، زیرا NX اولین نمایش خود را از ۱۱ ژوئن ساعت ۲۳ در وب سایت لکسوس آغاز خواهد کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا