کاهش ۱۸۰ هزار تومانی قیمت سکه/دلار در کانال ۲۴ هزار تومان

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (دوشنبه، ۱۴ تیرماه) در بازار تهران با کاهش ۱۸۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به رقم ۱۰ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان رسید.

به گزارش «نبض‌تجارت»؛ارزش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش ۱۸۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به رقم ۱۰ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان رسید و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شد.

همچنین امروز نیم‌سکه بهار آزادی پنج‌ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، ربع سکه سه میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی نیز ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان قیمت خورد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۵۶ هزار تومان رسید. قیمت هر مثقال طلا نیز چهار میلیون و ۵۷۵ هزار تومان شد. همچنین هر اونس جهانی طلا نیز امروز یک‌هزار و ۷۹۲ دلار قیمت خورد.

قیمت سکه در آغاز سال جدید ۱۱ میلیون تومان بود که به‌تدریج روند نزولی را شروع کرد تا به بهای ۹ میلیون تومان رسید. از نیمه اردیبهشت‌ماه، به دنبال رشد تدریجی قیمت ارز، بهای سکه اندکی رشد کرد و در این مدت در کانال ۱۰ میلیون تومان در نوسان بوده است.

عقب‌نشینی دلار به کانال ۲۴ هزار تومان
نرخ دلار در صرافی‌های بانکی امروز (دوشنبه، ۱۴ تیرماه) با ۱۶۹ تومان کاهش نسبت به روز گذشته به رقم ۲۴ هزار و ۸۵۲ تومان رسید.

قیمت فروش یورو در ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه امروز با ۸۹ تومان کاهش نسبت به روز گذشته به ۲۹ هزار و ۶۶۲ تومان رسید.

امروز قیمت خرید هر دلار ۲۴ هزار و ۳۶۰ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۲۹ هزار و ۷۵ تومان بود.

علاوه بر این، نرخ خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۴ هزار و ۵۲۷ تومان و نرخ فروش آن ۲۴ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام شد.

نرخ خرید یورو در این بازار ۲۹ هزار و ۱۰۳ تومان و نرخ فروش آن نیز ۲۹ هزار و ۳۶۸ تومان اعلام شد.

همچنین در سامانه نیما در معاملات دیروز، حواله یورو به قیمت ۲۶ هزار و ۲۲۴ تومان فروخته و حواله دلار به قیمت ۲۲ هزار و ۱۰۱ تومان معامله شد.

دلار از هشتم خردادماه وارد کانال ۲۳ هزار تومانی شد و در این فاصله به سوی کانال ۲۴ هزار تومان خیز برداشت، اما دوباره کاهش یافت و در کانال ۲۳ هزار تومانی در نوسان بود تا اینکه شنبه گذشته وارد کانال ۲۴ هزار تومان شد و رشد آرام قیمتی را تا امروز ادامه داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا