قیمت دلار در معاملات امروز بازار متشکل به ۲۶ هزار و ۲۸۴تومان رسید

مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران قیمت میانگین وزنی دلار در معاملات روز چهارشنبه (دهم شهریورماه) این بازار را ۲۶ هزار و ۲۸۴ تومان اعلام کرد.

به گزارش «نبض‌تجارت»؛به نقل از صداوسیما، مهدی گوهررستمی گفت: امروز معاملات نماد دلار با قیمت ۲۶ هزار و ۲۱۵ تومان کار خود را شروع کرد و در پایان ساعت معاملات به نرخ ۲۶ هزار و ۳۰۷ تومان رسید که این ارقام معاملاتی، نرخ میانگین روزانه ۲۶ هزار و ۲۸۴ تومان به ازای هر دلار را نشان می‌دهد.

وی افزود: در معاملات امروز بازار متشکل ارز ایران همچنین نماد یورو با نرخ ۳۰ هزار و ۹۳۴ تومان کار خود را شروع کرد و در پایان ساعت معاملات نرخ هر یورو به رقم ۳۰ هزار و ۷۹۶ تومان رسید. به این ترتیب میانگین وزنی قیمت یورو در معاملات امروز، نرخ ۳۰ هزار و ۸۶۲ تومان را ثبت کرد.

گوهررستمی گفت: حجم معاملات دلار در بازار متشکل ارز ایران در روز چهارشنبه، دهم شهریور، ۷ میلیون و ۸۹ هزار و ۵۰۰ دلار و حجم معاملات در نماد معاملاتی یورو ۹۴۴ هزار و ۶۰۰ یورو بود.

به گفته وی دلار در پایین‌ترین نرخ خود با رقم ۲۶ هزار و ۲۰۸ تومان و در بالاترین نرخ با رقم ۲۶ هزار و ۳۵۳ تومان معامله شد. همچنین هر یورو در پایین‌ترین نرخ خود به قیمت ۳۰ هزار و ۷۵۵ تومان و در بالاترین نرخ به قیمت ۳۱ هزار و ۴۰ تومان معامله شد.

مهدی گوهررستمی در پایان افزود: بررسی معاملات جلسه معاملاتی چهارشنبه (دهم شهریورماه) نشان می‌دهد که نماد معاملاتی دلار ۰.۰۸ درصد و نماد معاملاتی یورو ۰.۴۸ درصد افزایش را نسبت به روز معاملاتی قبل تجربه کرده‌اند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا