پیش‌بینی بورس فردا ۷ مهرماه ۱۴۰۰ + اخبار لحظه‌ای

به گزارش «نبض‌تجارت»؛شاخص کل در محدوده حمایتی خوبی قرار دارد و روند قیمت‌های جهانی نیز مثبت است، پیش بینی می‌شود که که بازار فردا بتواند عملکرد مطلوب‌تری نسبت به امروز ثبت کند.

«ایمان کرمی» تحلیل‌گر بازار سرمایه، بورس فردا _چهارشنبه هفتم مهرماه ۱۴۰۰ _ را اینگونه پیش‌بینی می‌کند: دلار بازار آزاد به محدوده ۲۷ هزار ۹۵۰ تومانی رسیده است و راهی تا ۲۸ هزار تومان ندارد، اما امروز بازار سرمایه شاهد فشار فروش بود و این مسئله بسیاری از تحلیلگرهای بازار را سردرگم کرده بود، تا کنون بازار سرمایه همبستگی تنگاتنگی با دلار ثبت کرده بود ولی روز جاری خلاف عمل را ثابت کرد و بسیاری از نمادهایی که نرخ فروش آنها وابسطه به نرخ دلار است در دامنه منفی معامله می‌شدند.

برخی منفی بودن بازار را به دلیل اختلال در سامانه معاملاتی مطرح می‌کنند و برخی اخبار منتشر شده از برجام لازم است که سامانه معاملاتی هرچه سریع‌تر بهبود یابد و تا زمانی که زیر ساخت‌های بازار به حد مطلوبی نرسیده است اقدام به عرضه شرکت‌های جدید نشود و یا اگر تصمیم به عرضه اولیه هست هفته یا ماهانه یک عرضه اولیه انجام شود نه هفته‌ای ۲ عرضه در یک روز که چنین وضعیتی را در بازار ایجاد کند.

به هر حال شاخص کل در محدوده حمایتی خوبی قرار دارد و روند قیمت‌های جهانی نیز مثبت است، پیش بینی می‌شود که که بازار فردا بتواند عملکرد مطلوب‌تری نسبت به امروز ثبت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا