انتصاب رییس «ستاد پرداخت خسارت به بازماندگان پرواز اوکراین»

وزیر راه و شهرسازی در حکمی «مهری صفری» مشاور اموربانوان وزارت راه را با حفظ سمت به عنوان نماینده ویژه خود و رییس ستاد پرداخت خسارت به بازماندگان پرواز اوکراین، منصوب کرد.

به گزارش «نبض‌تجارت»؛  به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حکمی مهری صفری را با حفظ سمت مشاور امور بانوان وزارت راه و شهرسازی به سمت نماینده ویژه وزیر و رییس ستاد پرداخت خسارت به بازماندگان پرواز اوکراین منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است: با عنایت به تصویب نامه شماره ۱۱۸۱۳۶ / ت ۵۸۳۴۱ ه‌ مورخ ۱۶ دی ۹۹ هیات محترم وزیران (بند ۱) اجازه و ماموریت اعطایی به وزارت راه و شهرسازی، نظر به تعهد و تخصص در امور حقوقی، سرکارعالی را به عنوان نماینده ویژه وزیر و رییس ستاد پرداخت خسارت به بازماندگان پرواز اوکراین منصوب می نمایم تا با به کارگیری همه امکانات مجموعه وزارت متبوع و همکاری با سایر دستگاه‌های ذی‌ربط نسبت به پیگیری اجرای تصویب نامه فوق‌الذکر اقدام و نتیجه را به صورت هفتگی و ماهیانه ارایه کنید.

بنابراین گزارش روز 18 دی 1398 بود که هواپیمای B737-800 به علامت ثبت PSR-UR شرکت هواپیمایی اوکراین اینترنشنال 6 دقیقه پس از برخاستن از فرودگاه امام خمینی (ره) در نزدیکی تهران دچار حادثه شد و همه سرنشینان آن جان باختند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا