نمایشگاه تجاری نجف‌اشرف در اختیار صنایع ایران قرار می‌گیرد

گروه استان‌ها- معاون استاندار نجف ضمن صنایع مختلفی در ایران وجود دارد، گفت: نمایشگاه نجف اشرف در اختیار صنایع ایران و کاشان قرار داده می‌شود.

به گزارش «نبض تجارت»؛از کاشان، هاتف عبدالامیر حبیب ماضی در دیدار یا رئیس اتاق بازرگانی کاشان، ضمن اشاره به اشتراکات دینی اظهار داشت: مردم ایران و عراق یک مجموعه هستند و از این رو می توان سفرهای پزشکی و درمانی و گردشگری را بین دو کشور افزایش دهیم.

وی ضمن اشاره به پیشنهادات رئیس اتاق بازرگانی کاشان افزود: ما نمایشگاه نجف‌اشرف را داریم که نمایشگاه تجاری است و نمایشگاهی برای صنایع ایران و کاشان به‌زودی قرار می‌دهیم و این امکان را فراهم می‌کنیم صنایع کاشان در این نمایشگاه حضور پیدا کنند و از طریق اتاق بازرگانی تهران می‌توان برای این مهم اقدام کرد.

معاون استاندار نجف‌اشرف با بیان اینکه صنایع مختلفی از ایران در عراق وجود دارد، ابراز داشت: اگر از این طریق صنایع کاشان در عراق به‌نمایش گذاشته شوند می‌توانند با صنایع عراق و نجف ارتباط برقرار کنند چراکه با صنایع شیراز نیز از این طریق ارتباط وجود دارد.

احمد مزار عزوز نیز ضمن تشکر از مهمان‌نوازی مردم کاشان اظهار داشت: تفاهم‌نامه خواهرخواندگی بین شهرداری امضا شد و به کارهای شهرداری و رابط شهرداری مربوط است و مهمترین بخش‌هایی که بین شهرداری می‌تواند از جمهوری اسلامی وارد عراق شود در آن قید شده است.

وی با بیان اینکه بیشترین موردی که اهمیت دارد سیستم بازیافت، نظافت شهری و شرکت‌های بازیافت است، افزود: یک سری ابزارآلات در زمینه تنظیف نیاز است و برخی زیرساخت‌ها ویژه کودکان در پارک‌ها و زیرساخت‌های فضای سبز نیاز دارند و از این رو به نیروهای متخصص نیاز داریم.

مدیر شهرداری‌های استانداری نجف اشرف با بیان اینکه در مدت زمان اخیر نیروها و وسایل کمتر شدند، ابراز داشت: وسایل و ادوات تخصصی ویژه تنظیف شهری نیاز است و به دلیل نبود این تجهیزات تاکنون نتوانستیم موفق باشیم و با توجه به دمای بالا و احتمال خرابی دستگاه لازم است دستگاه‌ها مطابق با شرایط آب و هوایی باشد.

وی با بیان اینکه در زمان اربعین شهرداری تهران و شهرداری مشهد مقدس با شهرداری نجف اشرف مشارکت دارند، گفت: تقاضا داریم که این امکانات به غیر از اربعین هنوز تداوم داشته باشد و از متخصصان خبره در این زمینه استفاده شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا