جزئیات عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام شد

رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران گفت: بارها پیگیری کردیم که بازنشستگان تأمین اجتماعی مانند کارگران عیدی دریافت کنند که نتیجه بخش نبود.

به گزارش «نبض تجارت»؛علی دهقان‌کیا درباره عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی، اظهار کرد: رقم عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی همانند عیدی بازنشستگان کشوری و لشکری است که دولت باید رقم آن را اعلام کند.

وی با اشاره به اینکه رقمی که دولت برای عیدی بازنشستگان کشوری و لشکری اعلام کند همان رقم عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی نیز خواهد بود، گفت: بارها پیگیری کردیم که بازنشستگان تأمین اجتماعی مانند کارگران عیدی دریافت کنند که نتیجه‌بخش نبود، به همین دلیل عیدی بازنشستگان تأمین اجتماعی مانند بازنشستگان کشوری و لشکری است.

چرایی نارضایتی بازنشستگان تأمین اجتماعی از رفاه کارت

رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران، درباره رفاه کارت، تصریح کرد: سازمان تأمین اجتماعی با بانک رفاه قرارداد بست و شرایطی مهیا شد و به بازنشستگان ۵۰ میلیون تومان وام خرید لوازم خانگی ایرانی اعطا شد اما بازنشستگان استقبال خوبی از این اقدام نداشتند چراکه اقساط آن برای بازنشستگان تأمین اجتماعی سنگین است.

وی اظهار کرد: بازنشسته حداقل بگیر تأمین اجتماعی با ۳۰ سال سابقه چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تومان دریافت می‌کند به همین دلیل پرداخت اقساط برای آن‌ها سخت است همچنین اجناسی که امکان خرید آن برای بازنشستگان فراهم شده است اجناس خوبی نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا