معاون استانداری تهران: دستگاه‌های نظارتی تمرکز خود را بر بازار میوه تشدید کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: دستگاه‌های نظارتی و بازرسی تمرکز خود را بر بازار میوه تشدید کنند و براساس قانون با هرگونه تخلف برخورد صورت گیرد.

به گزارش «نبض تجارت»؛حشمت اله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران در اولین جلسه کمسیون تنظیم بازار استان در سال جاری ضمن تقدیر از عملکرد دستگاه‌های اجرایی و نظارتی ذی ربط در زمینه تنظیم بازار به ویژه در ماه پایانی سال اظهار کرد: با تصمیمات اتخاذ شده و پیگیری دستگاه‌های نظارتی و بازرسی در طول ایام سال جدید شاهد تعادل و ثبات نسبی بر بازار و قیمت‌ها بودیم.

وی گفت: کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ایام نوروز در سطح بازار به اندازه کافی وجود داشت و با تداوم این روند در ماه مبارک رمضان جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به سهمیه های توزیعی کالاهای اساسی در سطح استان تاکید کرد: این سهمیه ها نباید در اختیار عده ای محدود قرار گیرد که منجر به سو استفاده های خاص در این زمینه شود.

عسگری همچنین از اتحادیه‌ها، دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط و فرمانداران شهرستان‌های استان خواست در انتخاب و تعداد مباشرین توزیع اقلام و کالاهای سهمیه‌ای دقت لازم را به خرج داده تا علاوه بر توزیع مناسب کالا مانع از سودجویی شود.

وی با اشاره به نامتعارف بودن قیمت برخی اقلام میوه در بازار افزود: دستگاه‌های نظارتی و بازرسی تمرکز خود را بر بازار میوه تشدید کنند و براساس قانون با هرگونه تخلف برخورد صورت گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا