فروش مرغ پایین‌تر از قیمت مصوب در استان سمنان

استاندار سمنان با بیان اینکه آرامش مطلوبی در بازار حاکم است، گفت: گوشت مرغ پایین‌تر از قیمت مصوب در این استان به فروش می‌رسد.

به گزارش «نبض تجارت»؛از سمنان، سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان بعدازظهر امروز در چهاردهمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان سمنان در سالن جلسات کوثر استانداری اظهار کرد: در این استان با همت و تلاش اعضای ستاد تنظیم بازار و همراهی مردم، آرامش مطلوبی در بازار حاکم است.

وی اضافه کرد: در زمینه تأمین کالاهای اساسی و نظارت‌ها اقدامات بسیار خوبی صورت گرفت که از تمامی مدیران و دست‌اندرکاران استان سمنان تقدیر و تشکر دارم.

استاندار سمنان با بیان اینکه نظارت‌ها با محوریت اقدامات ایجابی همچنان ادامه دارد و باید تشدید شود، ادامه داد: در حال حاضر به مقدار کافی و به‌وفور کالاهای اساسی در این استان و در بازار موجود است.

هاشمی بیان کرد: تأمین دام سبک در استان سمنان با پیگیری و بررسی موارد به انجام رسید و کشتار انجام گرفته و گوشت قرمز به میزان کافی در بازار موجود است.

وی با بیان اینکه در زمینه تأمین گوشت قرمز به‌موقع ورود شده و با کمبودی مواجه نشدیم، عنوان کرد: از کسبه و اصنافی که در اجرای این طرح و تنظیم بازار همراهی مطلوب داشتند و باعث رضایتمندی مردم شدند، تقدیر شود.

استاندار سمنان اضافه کرد: جلسات ستاد تنظیم بازار در این استان و تمامی شهرستان‌ها به‌صورت متناظر استانی در حال برگزاری است.

هاشمی خاطرنشان کرد: در استان سمنان شاهد هستیم که گوشت مرغ از قیمت مصوب پایین‌تر به فروش می‌رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا