شرایط دریافت دو وام فوری 50 میلیون تومانی + مبلغ اقساط

بانک‌های قرض الحسنه مهر ایران و اقتصاد نوین به منظور تامین کمبود نقدینگی مشتریان خود در زمینه خرید کالاهای ایرانی، وام‌ فوری 50 میلیون تومانی ارائه می‌دهند. شرایط بانک‌ها برای ارائه این مبلغ وام فوری متفاوت است.

به گزارش «نبض تجارت»؛به نقل از رده، وام خرید کالای بانک قرض الحسنه مهر ایران در قالب طرحی به نام «کالا کارت» به مشتریان واجد شرایط پرداخت می‌شود. مشتریان با این 50 میلیون تومان وام فوری امکان خرید کالا از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک مهر ایران را دارند. این تسهیلات قرض الحسنه بوده و فقط کارمزد 4 درصد به آن تعلق می‌گیرد. افرادی که خواهان دریافت این وام هستند باید در یکی از شعب بانک مهر ایران سپرده قرض الحسنه داشته باشند. متقاضیان باید ضامن رسمی به بانک ارائه دهند. مدت زمان بازپرداخت وام به انتخاب وام گیرنده تعیین شده اما از 18 ماه بیشتر نخواهد شد. میزان اقساط برای وام 50 میلیون تومانی با کارمزد 4 درصد و بازپرداخت 18 ماهه، 2 میلیون و 866 هزار و 570 تومان است.

شرایط وام فوری 50 میلیون تومانی انتخاب نوین

افرادی که مشتری بانک اقتصاد نوین هستند و می‌خواهند از این مجموعه تسهیلات خرید کالا را دریافت کنند، باید در یکی از شعب این بانک سپرده قرض الحسنه داشته باشند. طرح تسهیلاتی خرید کالای این بانک، «انتخاب نوین» نام دارد. متقاضیان باید دو ضامن رسمی داشته باشند. ضمنا 23 درصد مبلغ وام تا پرداخت کامل اقساط مسدود خواهد شد. سود این تسهیلات 18 درصد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن 36 ماه است. در صورتی که فردی مبلغ 50 میلیون تومان را با نرخ سود مشخص شده دریافت کند و زمان پرداخت اقساط آن 36 ماه تعیین شود، مبلغ اقساط برای وی یک میلیون و 807 هزار و 620 تومان خواهد بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا