پیش‌بینی قیمت نقره

 قیمت نقره با وجود کاهش بازدهی و دلار کاهش یافت. قیمت طلا ثابت بود اما با کاهش ارزش دلار برای اولین بار هفتگی خود از اواسط آوریل تعیین شد. دلار با فشار نزولی روبرو شد زیرا به بدترین هفته خود از اواسط فوریه می‌رسد.

ازدهی معیار در بحبوحه فروش بازار همچنان به کاهش خود ادامه داد. بازده ۱۰ ساله، دو واحد پایه کاهش یافت. سهام در بحبوحه نگرانی‌های شدید سرمایه‌گذاران در مورد رکود بالقوه سقوط کردند. قیمت نفت به دلیل کاهش محدودیت‌های قرنطینه چین که نگرانی‌های عرضه ناشی از تحریم اتحادیه اروپا بر نفت روسیه را خنثی می‌کند، ثابت است.

سرمایه‌گذاران بیشتر نگران کاهش رشد اقتصادی و رکود هستند. نگرانی‌های تورمی بر درآمد این هفته تاثیر گذاشته است. قیمت‌های بالا مانع از مخارج مصرف‌کننده شده و منجر به رشد کندتر می‌شود.

به گزارش «نبض تجارت»؛به نقل از یاهو فایننس، کاهش ارزش دلار و افزایش قیمت طلا نشان‌دهنده نگرانی سرمایه‌گذاران از جهت‌گیری بازار است. دلار در بحبوحه ابهامات ژئوپلیتیکی به عنوان یک پناهگاه امن بالا رفت اما تعدیل بازدهی خزانه‌داری با تورم منجر به ضعف دلار شد.

تحلیل تکنیکال نشان داد که قیمت نقره از بالاترین سطح یک هفته ای نزدیک به سطح ۲۲ دلار کاهش یافت. عقب‌نشینی قیمت‌ها ممکن است نشان دهنده فشار نزولی باشد. شکست بزرگ‌تر زیر آن سطح ممکن است سوگیری را به سمت چشم انداز نزولی تغییر دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا