آخرین قیمت مصوب انواع میوه و تره‌بار/ موز گران‌ترین میوه بازار شد

نرخنامه جدید اتحادیه صنف بار فروشان میوه و تره‌بار تهران از افزایش قیمت عمده محصولات در بازار خبر می‌دهد.

به گزارش «نبض‌تجارت»؛ اتحادیه صنف بار فروشان میوه و تره بار تهران آخرین نرخ مصوب انواع میوه و محصولات تره بار را برای یک هفته پیش رو اعلام کرد.

اسدالله کارگر، رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار، درباره آخرین نرخ انواع میوه پر مصرف گفت: بر اساس نرخنامه جدید اتحادیه صنف بار فروشان میوه و تره بار تهران، در بین میوه‌های پر مصرف، قیمت انار بدون تغییر قیمت نسبت به هفته گذشته از هر کیلوگرم ۹ هزار تومان تا ۲۱ هزار تومان عرضه می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین هر کیلوگرم پرتقال با کاهش ۲ هزار تومانی در کف قیمت و افزایش یک هزار تومانی در سقف قیمت نسبت به هفته گذشته از ۶ تا ۲۰ هزار تومان، هر کیلوگرم خرمالو با افزایش ۹ هزار تومانی در کف قیمت و ثابت ماندن در سقف قیمت از ۱۴ تا ۲۲ هزار تومان، هر کیلوگرم سیب با کاهش ۳ هزار تومانی در کف قیمت و افزایش یک هزار تومانی سقف قیمت ۱۱ تا ۱۲ هزار تومان، هر کیلوگرم کیوی بدون تغییر قیمت ۱۰ تا ۱۷ هزار تومان و هر کیلوگرم لیمو شیرین افزایش ۲ هزار تومانی در کف قیمت، افزایش ۲ هزار و ۵۰۰ تومانی در سقف قیمت ۱۰ تا ۱۳ هزار و ۵۰۰ هزار تومان و نارنگی بدون تغییر قیمت نسبت به هفته گذشته با قیمت ۴ تا ۱۳ هار تومان به فروش می‌رسد.

کارگر گران‌ترین میوه پر مصرف در میادین و تره بار را موز با قیمت هر کیلوگرم ۲۷ تا ۴۵ هزار تومان عنوان کرد که نسبت به هفته گذشته افزایش را نشان می‌دهد.

وی یادآور شد: فاصله قیمت میادین و خرده فروشی‌های سطح شهر با توجه به سود قانونی در نظر گرفته شده، نباید بیش از ۳۵ درصد است.

ایلنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا