کمبودی در تأمین کالا‌های اساسی وجود ندارد

به گزارش «نبض‌تجارت»؛  معاون اول رئیس‌جمهور گفت: بیش از ۳۰۰ هزار تن دانه روغنی و روغن خام در انبارهای گمرکات بندر امام موجود است و در زمینه تأمین روغن هیچ مشکلی در کشور وجود ندارد.

اسحاق جهانگیری ظهر امروز در بازدید از بندر امام خمینی، اظهار کرد: ملت ایران شاهد بودند که در جنگ اقتصادی ما به هیچ عنوان با کمبود کالای اساسی مواجه نشدیم اما تنها دغدغه مردم افزایش نرخ برخی از اقلام است.

معاون اول رئیس‌جمهور افزود: کالاهای اساسی در نقاط مختلف کشور بر اساس نیازهای مردم توزیع شده و در این زمینه هیچ کمبودی احساس نمی‌شود.

وی تصریح کرد: اکنون بیش از ۳۰۰ هزار تن دانه روغنی و روغن خام در انبارهای گمرکات بندر امام خمینی (ره) موجود است و در زمینه تأمین روغن هیچ مشکلی در کشور وجود ندارد.

معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه بندر امام خمینی یکی از مهم‌ترین بنادر فله‌ای و استراتژیک کشور است و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به این بندر وارد و در سطح کشور به خوبی توزیع می‌شود، بیان کرد: کشتی‌های تجاری به صورت مستمر اقلام مورد نیاز کشور را از طریق این بندر وارد می‌کنند و توزیع اقلام نیز با شتاب مناسبی صورت می‌گیرد.

معاون اول رئیس‌جمهور امروز به منظور بهره‌برداری و ساخت چند طرح مختلف و بازدید از روند اجرای طرح‌های عمرانی، اقتصادی و صنعتی وارد خوزستان شد.

 

خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا